Cashixir

Anasayfa » Cashixir

Cashixir

Bildiğiniz gibi Cashixir kart ön ödemeli bir kart sistemidir. Artık internet üzerinden yapılan ödemelerde tek kullanımlık kartlar daha çok tercih edilmektedir. Cashixir kart kullanarak hiçbir tehlike olmadan ödemlerinizi yapabilir ve kişisel bilgilerinizin üçüncü şahıslar ile paylaşılmadan alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cashixir kart 16 haneli rakam ve harflerin birleşmesi ile oluşan yüksek seviyede şifrelenmiş PIN kodlu sistem ile sizlere tamamen güvenli bir hizmet sağlamaktadır. Cashixir pin kodunun geçerlilik süresi bir yıldır ve hiçbir şekilde kaybolma ya da çalınma gibi istenmeyen olaylar ile karşılaşmak durumunda kalmazsınız.

Cashixir nerede kullanabilirim?

Cashixir kartını birçok e-ticaret, alışveriş, online bahis ve 25 bin üzerinde olan internet ortamında ön ödemeli kart olarak kullanabilirsiniz. Eğer yapacağınız alışverişlere güven ve anlam katmak istiyorsanız gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Cashixir kartların tek kullanımlı olmalarının sizlere sağladığı en büyük artı yönü ise kredi kartınızı kullanmak istemediğiniz yerlerde bu kartınızı kullanabilmenizdir.

Peki cashixir kartı güvenli midir?

Tamamen güvenli bir sistemdir 16 haneli pin kod ile yüksek düzeyde kodlanmış ve çözülmesi neredeyse mümkünsüz olan bir karttır. Yalnızca yapmanız gereken tek şey pin kodunuzu üçüncü şahıs kişiler ile paylaşmamaktır. Pin kodunuzun üçüncü şahıs kişileri ile ya da kötü niyetli kişilerle paylaşılması durumunda hiçbir şekilde şirket sorumluluk taşımamaktadır. Bu kartın diğer bir özelliği ise bir yıllık geçerlilik süresi olması ve bir yıl sonra bile kullanabilmenizdir. Cashixir kartlar birçok ön ödemeli kart sistemlerine göre daha iyi şekilde şifrelenmiş ve yüksek seviyeli güvenlik ile korunmaktadır. Bu kartı güven problemi yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Cashixir kart nasıl alınır?

Cashixir kartın herhangi bir piyasa fiyatı yoktur fakat şirketlerin kendisine uygun olarak komisyon oranları bulunmaktadır. Cashixir kartlar çeşitli internet sitelerinde farklı şekillerden satışa sunulur ve belirli bir miktar komisyon karşılığında satılır. Cashixir kartını satın almadan önce detaylı bir şekilde araştırma yapmanız gerekecektir ve her bir sitenin belirlediği komisyon oranları birbirinden farklı olduğu için sizin göreviniz Cashixir kart için en düşük komisyonlu fiyatı bulmak olacaktır.