Neosurf Kart Nedir?

Neosurf Kart Nedir?

Neosurf Kart Online Alışveriş Ve Uygulama Platformlarında Kullanılan Bir Ödeme Yöntemidir.

Neosurf son zamanlarda revaçta olan sanal kartların en popülerin’den biridir. Birçok alışveriş ve bahis sitelerinde kullanılabilen bu kart 19 haneli pin numarası ile sizin güvenli bir şekilde İnternet alışveriş yapabilmenizi sağlamaktadır. Böylece kredi kartı bilgilerinizi sanal ortamda paylaşmadan güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Gelişen teknoloji ile birlikte internetten yapılan alışveriş oranları da oldukça artmıştır. Bu yükselişle birlikte büyük küçük birçok firma e-ticaret siteleri kurup ticareti orada devam etmektedir. Artan bu hacimle birlikte güvenlik zafiyetleri de doğmuş ve internetten alışveriş yapan kişileri suistimal eden şahıslarda ortaya çıkmıştır. En yaygın kullanılan dolandırıcılık yolu kişilerin kart bilgilerini ele geçirip, kişiyi maddi manevi zarara uğratmaktır. Oluşan bu güvenlik zafiyetini ortan kaldırmak için ön ödemeli sanal kartlar hayatımıza girmiştir. 19 veya 16 haneli dijital pin numaraları bulunan bu kartlar ile yapılan alışverişlerde kişisel kart numaralarınızı ve kimlik bilgilerinizi kimseyle paylaşmak zorunda değilsiniz. Sadece bu kart numaralarını vermeniz ödeme yapmanız için yeterlidir.

Neosurf Nasıl Alınır?

Sitemiz üzerinden almak istediğiniz miktarı skype, whatsapp veya canlı destek üzerinden bize iletmeniz halinde müşteri temsilcimiz size yardımcı olarak hesabımıza gereken meblağın yatırılmasından sonra işleminizi tamamlayıp size 19 haneli pin numaranızı vermektedir.

Neosurf Nasıl Kullanılır?

İnternet alışverişi yapacağınız sistem üzerinde ödeme seçenekleri bölümüne gelerek Neosurf ile öde seçeneğini seçmeniz ve 19 haneli pin numaranızı girmeniz yeterlidir. Kartınızda ki pin numarasına denk gelen miktar hemen hesabınıza geçmektedir. Kullanılan pin numarası hemen sistemden silinir. Böylece aynı numara bir başkası tarafından kullanılamaz.

Neosurf Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekli ?

Her sanal kart gibi bu sanal kart da komisyon sistemi ile çalışmaktadır. Yani 10 Euro Neosurf alacağınız zaman ödeyeceğiniz Türk Lirası karşılığı Euro kurundan biraz fazladır. Tabi burada sitelerin politikalarına göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Ucuz Neosurf almak tabi ki sizin için karlıdır. Ama ucuz alacağım derken de sahte sitelere paranızı kaptırmayın. Uygun ve güvenli olan sitelerden almaya özen gösterin. Sitemizde bulunan neosurf satın al bölümünden istediğiniz miktarı satıl alabilirsiniz.

Neosurf Bozdurma

Diyelim ki kart satın aldınız ama kullanmaktan vazgeçtiniz. Yada elinizde kullanmadığınız kodunuz var. Bu durumda ne yapacaksınız. Bunun cevabı da talep ettiğinizde internet sitemiz üzerinden yüksek kurdan neosurf bozum işlemi yapabilirsiniz. bozum yapılan miktar kontrol işlemlerinin ardından ivedilikle hesabınıza yatırılmaktadır.

Neosurf Ödeme yöntemleri

Ödeme yöntemi olarak sadece banka havalesini kabul ediyoruz. Kredi kartı veya mobil ödeme gibi seçeneklerimiz şu anda bulunmamaktadır.

216 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?